View this post on Instagram

A post shared by דנה מצר | שינה וגמילה מחיתולים | הדרכת הורים (@dana.metzer.parenting)

גל וקנין

אימהות נינוחה ובטוחה, בלי פחד

גל וקנין

דולה לאחר לידה

אני מאמינה שידע זה כוח וביטחון, אבל הוא לא מחליף אינטואיציה ותחושת בטן. כשאני פוגשת אימהות טריות חשוב לי לספק להן ידע מקצועי ועדכני ולצד זה לחזק את הביטחון העצמי שלהן, את תחושת המסוגלות והאמונה בעצמן. שילוב של שני הדברים האלה יאפשר להן להיות אימהות שלמות עם עצמן, עם שקט פנימי וביטחון הורי, שילווה אותן בשלל אתגרי ההורות שמחכים להן במרוצת השנים.

קצת עליי ועל הליווי שלי

כתובת הקלינקה

תהליכי ליווי אישי בבית המשפחה בנתניה וצפונה. סדנת עיסוי תינוקות ביוקנעם עלית

הכשרות נוספות

מגיעה לטיפולים בבית באיזורים הבאים:

נגן וידאו

במה אני יכולה לעזור?

בעיות שאני מטפלת בהן

מלווה נשים לאחר לידה ועד גיל שנה, כאשר הפגישה הראשונה יכולה להתקיים עוד לפני הלידה בפועל, כפגישת הכנה לחיים שאחרי. הליווי שלי הוא מעין "תיק עזרה ראשונה" עם מגוון רחב של כלים בנושאים שונים, כמו: פרקטיקות מיטיבות לטיפול בתינוק, דפוסי שינה ותזונה של תינוקות, שלבי התפתחות, יחסי האכלה ומעבר למוצקים, הנקה ועוד. כמו כן ניתנת התייחסות רחבה לטיפול מיטיב עם היולדת, בפן הפיזי והרגשי, ומענה לשאלות ואתגרים ספציפיים שעולים במהלך או בין הביקורים.

הטיפולים שאני מציעה

1. הכנה לחיים שאחרי: פגישה שמטרתה לרכוש כלים להורות הראשונית עוד לפני הלידה על מנת להתחיל את החיים החדשים בתחושת ביטחון ומסוגלות, להסיר את העלטה ולקבל ודאות לקראת מה שעתיד להגיע 2. ליווי לאחר הלידה: פגישת ליווי בודדת של הדרכה לטיפול בתינוק, תוך מענה והתייחסות לאתגרים הספציפיים שלך, או תהליך של מספר פגישות בהן נעבור יחד את כל אבני הדרך המשמעותיות 3. עיבוד חווית הלידה: נצלול יחד לעומקו של סיפור הלידה שלך, נפרק אותו על מנת שנוכל לבנות מחדש, לזהות נקודות חוזקה ולשאוב מהן השראה להמשך דרכך כאמא. 4. סדנאות עיסוי תינוקות ומעגלי אימהות

חשוב שתדעי גם ש...

אני נשואה ואמא ל3 בנות, וגדלה לצידן ברוח הגישה המונטסורית. אני דולה לאחר לידה ומדריכת עיסוי תינוקות בשיטת IAIM – הארגון הבינלאומי לעיסוי תינוקות. אני מאמינה בחיזוק הקול הפנימי והאינטואיציה ההורית האישית לצד מחקר וחיפוש אחר כלים מקצועיים, ומובילה ליכולת לבחור ולבנות את האג'נדה שלך.

נגן וידאו

רגעים של אושר

אמהות מספרות

שאלות נפוצות

לכל אישה אחרי לידה שמרגישה שהיא צריכה תמיכה, ידע או עזרה. גם בלידה שניה, שלישית או יותר.

אני מציעה 3 מסלולים לבחירתך:
• Better Together – 6 פגישות מיום הלידה (או כפגישת הכנה לקראת) ועד גיל 6 חודשים
• Mommy Steps – 3 פגישות מיום הלידה (או כפגישת הכנה לקראת) ועד גיל חודשיים
• Baby Steps – פגישה בודדת שיכולה להתקיים כהכנה לקראת הלידה, או בימים שלאחריה

כל עוד התינוק בבטן, זה אפשרי  כלומר, רק את פגישת ההכנה לחיים שאחרי הלידה נוכל לעשות בזום. ברגע שהתינוק יצטרף למשפחה חשוב לי לפגוש אותו ואתכם בסביבה הטבעית שלכם, כדי שאוכל להתאים לכם את התמיכה כמה שיותר.

דולה לאחר לידה לא מגיעה לטפל בתחום אחד ספציפי, אלא מסתכלת על התמונה הרחבה ונותנת מענה בכל התחומים הרלוונטיים למשפחה – שינה, הנקה, התפתחות ועוד. במקום לפנות עם כל אתגר ליועצת אחרת, תוכלי לקבל מענה הוליסטי מאשת מקצוע אחת שתדע לקשר בין האתגרים השונים, להציע פתרונות מותאמים, ובמידת הצורך גם להפנות לבירור מעמיק יותר אצל יועצת שמתמחה בתחום מסוים.

בהחלט. אם יש לכן קבוצה של אימהות שמעוניינות בהדרכת עיסוי תינוקות אשמח להגיע אליכן.

מוזמנות ליצור איתי קשר

להיכנס לערוץ הווטסאפ שלי

או להשאיר לי פרטים בתיבה ואחזור אליכן

דברים שרק בווטסאפ עוברים

ביקורות מאומתות ע"י שבט אמהות

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

כל הזכויות שמורות לשבט אמהות | הצהרת נגישות

כל הזכויות שמורות לשבט אמהות 054-2473799  
הצהרת נגישות

דילוג לתוכן