כל שבוע סדנא מקצועית בזום עם הנבחרת שלנו

מנויות שבט אמהות מקבלות גישה חופשית לכל הסדנאות השבועיות של שבט אמהות. 

לרכישת מנוי לחצי כאן 

אבל אם את לא מנויה ומעניין אותך להכנס להרצאה ספציפית – מוזמנת להצטרף אלינו בעלות סמלית 🙂

פספסת את ההרצאה? לא נורא. רכשי אותה ונשלח לך את ההקלטה שלה מיד 🙂

 

זוגיות בהורות

כשנולדים ילדים נולדים גם 2 הורים אשר לעיתים מתבלבלים ואת הזוג שהם היו שוכחים. מזמינה אתכם להרצאה בה תלמדו איך להיות זוג .... וגם הורים. נדבר על חזון וערכים על החוזה הזוגי, תודעה זוגית ואיך להיות צוות עם מטרות דומות ולא מנוגדות. הסדנה תתקיים ביום ג', 28.6, 20:30

שינת תינוקות יונקים

על המאפיינים היחודיים של שינת מניקות ויונקים, כיצד ההנקה תורמת לשינה הפרכת מיתוסים הקשורים להנקה ושינה, צרכי השינה המשתנים של תינוקות בגילאים שונים וכיצד ניתן לתת תנאים אופטימליים לשינה בגילאים שונים שינה של אמהות - כיצד לשפר את הרגלי השינה שלנו ועל לינה משותפת בטוחה הסדנה תתקיים ביום ד', 22.6, 20:30

כל מה שרצית לדעת על התפתחות תינוקך

גילאי 3 עד 6 חודשים . גיל העוברות חולף וגיל ההיפרדות מגיע ואיתו מגוון רחב של שינויים במישור הפיזיולוגי, הקוגניטיבי, הנוירולוגי והרגשי חברתי . בהרצאה אדבר על מגוון תהליכים והדליק נורות אדומות על סימני ההתפתחות אשר דורשים התייחסות מיוחדת . המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

רגשות אשם אימהיים

אשמה- מדוע הרגש כל כך נחוץ והכרחי בהתנהגות האנושית, ומדוע אימהות חוות מצוקה בעקבותיו המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מעבר למוצקים- המעבר לתזונת המשפחה

הסדנא מתאימה לתינוקות החל מהביס הראשון בגיל חצי שנה ועד גיל שנה. נדבר על טעימות ראשונות, איך וכמה לתת, ביסוס ארוחות מתזונת המשפחה, אכילה מגוונת, מרקמים, חשיפה לאלרגניים ועוד. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

איזו אמא אני בלילה? - עידוד עצמאות סביב השינה

במהלך היום את אמא פעילה, מפעילה, מתקשרת, צוחקת, אוהבת, מחבקת, רגישה ומנחמת.. ובלילה? האם את אותה אמא? פועלת באותו האופן? האם לעודד עצמאות בלילה משמע להתעלם מהצורך של התינוק שלך? מזמינה אותך להרצאה שתפתח לך פתח להתנהלות לילה רגישה ומכילה אך עם זו עניינית ועקבית שתהיה התשתית הטובה ביותר לעידוד עצמאות סביב השינה, למתן מרחב למידה לילדך לצד הביטחון שתמיד תהיי שם בשבילו כשיצטך אותך.. בואי לשמוע איזו אמא אני מציעה לך להיות בלילה ולמה מתאים לכל הגילאים, החל מניו בורן ועד למיטת מעבר כולל המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

דנה אמר ״סוד הדברים הפשוטים״ סדנא להורים לילדים בגיל הרך

הילדים הצעירים שלנו לא תמיד מובנים, הם חצופים, אימפולסיביים, תמימים ומתנגדים, מלאי קסם ופזיזות הם כבר לא תינוקות אבל ממש לא בוגרים והם יודעים ללחוץ לנו על כל הכפתורים. ואנחנו? מבולבלים, שחוקים, מוקסמים ומוצפים. אני מזמינה אתכם לסדנא ובה נכיר כמה עובדות משנות חיים על השנים הראשונות והמופלאות של ילדנו. נלמד כמה כלים חשובים שעשויים להפוך את משימת ההורות לנעימה ופשוטה יותר ובעיקר לשפר את התקשורת שלנו עם הקטנטנים. מתאים להורים מגיל לידה עד 4 שנים המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

סביבה התפתחותית מגיל לידה

נדבר על איך ליצור סביבה התפתחותית שמעודדת התפתחות, באילו צעצועים ואביזרים להשתמש ובאילו פחות מומלץ. מתאים מגיל לידה עד שנה. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מאמהות להגשמה

כל אמא ששומעת את הסיפור שלי, מבינה את הסיפור שלה. את הכוח שלה. את הדרך להיות אמא ולחיות בהגשמה. בהרצאה אני מעצימה נשים שהן גם אמהות. נשים שהשתתפו במפגש עימי מספרות שבזכות ההרצאה הן הצליחו לספר לעצמן את הסיפור שלהן אחרת. בזמן שכולן מצפים מהן פשוט "לחזור לעצמן". אני מאירה להן זרקור על ה"אני החדשה", שעברה דבר או שניים. להבין שזה בסדר לא לחזור להיות מי שהיית קודם. להתמקד בלמצוא מי את עכשיו. אישה חזקה, מסוגלת ושלמה. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

האמהות שלי בשירות הקריירה שלי

אם יצא לך להגיד את המשפט בגלל שאני אמא יהיה לי יותר קשה למצוא עבודה , הסדנה הזו נתפרה בדיוק עבורך. יצרתי עבורך מפגש שבו נדבר על הדרך בה נפגשות היכולות והחוזקות שלך עם שוק עבודה שהשתנה. נדבר על הערך המקצועי שלך ואיך נכון להציג אותו לצד האמהות שלך. את כל אלו ועוד כלים פרקטיים תקבלי במפגש המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מערכת העיכול אצל תינוקות בראי הרפואה הסינית

גזים - מה עושים??  עצירות! טיפים טבעיים להקלה על תינוקות המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מסע בעולם התינוק ויסות חושי - כלים פרקטיים

הצטרפו אלי ללמידה פרקטית בה נבין מהו ויסות חושי? איך זה נראה אצל תינוקות? תקבלו המשגה פשוטה ונגישה על מי הן המערכות הקולטות את המידע מהסביבה? מה התפקיד של המוח בתהליך? למה התגובה ההתנהגותית של התינוק שלכם לחוויות העולם שונה משל הילד של חברה שלך באותו הגיל בדיוק? נבין את החיבור בין מערכות החושים וכלל מערכות התפקודיות וכיצד הן מהוות ביחד את הפרופיל הסנסורי של התינוק ואת סיפור הצרכים שלו בעולם. תקבלו כלים פרקטיים וחווייתיים שיעטפו את היום יום של התינוק שלכם ויתנו מענה לצרכים וההתפתחות שלו בשילוב מלא של הקשבה לאינטואיציה ההורית שלכם. **קהל יעד: גילאי לידה- הליכה המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

זכויות נשים בעבודה

נשים בעבודה עלולות למלוא עצמן נפגעות, בטעות או במכוון במגוון אירועים: הטרדה מינית במקום העבודה, אפליה על רקע מגדרי, הפרת זכויות המגיעות עקב הריון והורות ועוד בסדנה נדבר על הכל. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

רצפת אגן והיפרדות בטנית

הרצאה שמתאימה לכל אישה בהריון ואחרי לידה להבין את הגוף שלך יותר נכון לקבל טיפים איך לשמור על רצפת האגן שלך ולהכיר את הגוף שלך המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

חזרה לעבודה כשאת מניקה

מניקה וחוזרת לעבודה אחד האתגרים הכי מורכבים של אמא מניקה היא להיפרד מה בייבי. עד שעברת את ההתחלה הקשה והתרגלת לאט לאט להנקות - כבר הגיעה הזמן לחזור לעבודה ואיתו עולם שלם של חששות! האם אני צריכה להפסיק להניק? כדי לי לשאוב או פחות? כמה פעמים ביום אצטרך לשאוב? מה לעשות עם החלב בעבודה? תצטרפי לסדנא על חזרה לעבודה לאמהות מניקות כדי לענות לכל השאלות האלו ועוד 🙂 המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

עצירויות ושלשולים בתינוקות ופעוטות

הרבה הורים מוטרדים מנושא היציאות בשנים הראשונות לחיים במפגש שלנו נבין מה הם התקופות הרגישות לשינויים במערכת העיכול ממה עצירויות ושלשולים נובעים על פי רב בילדים מה ההגדרה של עצירות ושלשול אילו שינויים כדאי לעשות ומתי כדאי לפנות ולהתייעץ המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מחופשת הלידה לעולם העבודה

אחד האתגרים הכי מורכבים שלנו אחרי כל לידה זה המעבר בחזרה לעולם העבודה. אחרי חודשים בבית, בהתמסרות מלאה לגידול התינוק שלך את נדרשת ברגע אחד לחזור לעולם המבוגרים. לקום בבוקר מוקדם, להתלבש, לעמוד במשימות, ביעדים ובזמנים. המפגש עם עולם העבודה זה המפגש הראשון שלך כשאת בסטטוס חדש, מי שהיית לפני הלידה זו לא מי שאת היום. אז איך עושים את המעבר הזה בצורה נכונה? מה הם הדברים שאת חייבת להיערך אליהם גם באמא וגם מול עולם העבודה? איך תדעי מתי נכון לך לחזור? ואולי את בכלל רוצה עכשיו משהו אחר ואת לא יודעת מה? בואי לסדנת הכנה במעבר שלך בחזרה לעולם העבודה. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

להוציא את המקסימום מאביזרי עזר שונים בהנקה

בשוק קיימים עזרים רבים לאם המניקה ולתינוק היונק. כמה מהם מקלים על ההנקה וחלקם ממש מצילים אותה. כדי שהם ייתנו לך את המענה המדויק כדאי לדעת להתאים אותם לצורך הספציפי שלך. נכיר כמה מהם על שימושיהם השונים כדי שתוכלי להבין לאיזה מה את זקוקה, לאילו לא ומתי. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

בריא מהביס הראשון

בשעה טובה הגעתם לשלב המרגש הזה, השלב שבו מתחילים להוסיף אוכל לתזונה של הבייבי.שלב שבו הבייבי שלך גדל, מתפתח ומתחיל לגלות את העולם גם דרך האוכל. השלב שבו נבנות מערכות יחסים סביב כל נושא האכילה. אני מזמינה אותך לסדנה קצת אחרת. סדנה שבה נדבר על המה? מה מגישים ומתי? ובעיקר נשים דגש על האיך? איך לעשות את החשיפה לאוכל בצורה שתיחרט כחוויה חיובית ובריאה גם אצלך וגם אצל הבייבי. נדבר על בננה קישוא ובטטה 🍌 ומבטיחה לך שנצלול גם יותר עמוק פנימה. כי בראיה שלי, אוכל זה לא רק אוכל אלא הרבה מעבר לזה מחכה לראות אותך ❤ מאיה נוסבאום – FOOD NANNY תזונאית קלינית לילדים ואמהות המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

שינה ומעברים

הגיע הזמן לעבור למיטת תינוק? לחדר לבד בנפרד מההורים? או אולי לחדר ביחד עם אח שלי? בואו לשמוע איך אפשר לצלוח את המעברים האלה בעזרת כמה כלים פשוטים שתוכלו לבצע כבר היום המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

חמישה צעדים להירדמות עצמאית

מתי מתחילים למד הירדמות עצמאית? למי זה מתאים? איך מייצרים סדר יום? מה הקשר בין התפתחות ושינה? אדרנלין, מלטונין והורמוני שינה. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

שינה - לא מה שחשבתן

איך תינוק אמור לישון בשנה הראשונה ומה ניתן לעשות כדי להקל עליו ועל עצמנו- הגישה ההוליסטית המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מהן אבני דרך ההתפתחותיות בשנה הראשונה

בשנה הראשונה התינוקות שלנו גדלים ומתפתחים ובסדנה נבין מהן התחנות ההתפתחותיות ומדוע הן חשובות להמשך ההתפתחות. מתאים לגילאי לידה עד שנה המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

סביבה התפתחותית מגיל לידה

נדבר על איך ליצור סביבה התפתחותית שמעודדת התפתחות, באילו צעצועים ואביזרים להשתמש ובאילו פחות מומלץ המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מצבים רגשיים אחרי לידה והאמא שבי

"אחרי לידה" צמד מילים שהפך בשנים האחרונות לנושא המדובר ביותר. בואי למפגש מעשיר ותקבלי כלים לימים שאחרי. וגם נשוחח על ה"אמא שבי" המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

פיטורים והתפטרות (זכויות היולדת)

בסדנה נתמקד ב: פיטורים והתפטרות. כל הזכויות שנובעות מסיום יחסי העבודה. שימוע, הודעה מוקדמת, זכאות לפיצויים ועוד.. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

ניו בורן מסתגל לעולם

5 הפעולות שיעזרו לתינוק שלך להסתגל לעולם הצטרפו אלי למסע למידה מרתק על ויסות חושי, מתח שרירי גבוה ונמוך והתפתחות של תינוקות מגיל לידה ועד 3 חודשים (בעיניי הרבה יותר😊). נבין מה קרה שם ברחם שכל כך שונה ממה שקורה כאן בעולם וכמה המעבר הזה הוא גדול ומשמעותי מי הן מערכות הקולטות את המידע מהסביבה ומה הקשר בין חשיפה יומיומית חושית, איזון המתח השרירי ותינוק רגוע, מתפתח ומסתגל לעולם בשמחה. תצאו עם סל כלים יומיומיים ופשוטים שיעטפו את היום יום של התינוק שלכם ויתנו מענה לצרכים שלו בצורה נעימה ויצירתית. מיועד לגילאים: גילאי 0-6 המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מה אעשה כשאהיה גדולה?

סדנה של שעה בה תקבלי את הכלים שיאפשרו לך לראות באימהות הזדמנות לקריירה שלך. איך להבין מה נכון לך עכשיו כשאת אמא? איך למצוא עשייה מקצועית עם תשוקה? איך דווקא האמא שאת רוצה להיות יכול להיות הכוח שלך להגשים חלומות מקצועיים שהדחקת או שאת אפילו לא יודעת שקיימים בך... סדנה פרקטית שתעורר בך מחדש את הרצון להגשים את עצמך לצד האמא שאת. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

סדנת בישול - מכינות ארוחת ערב יחד

לאחר הרכישה יישלח אלייך מייל עם רשימת המצרכים שיש לקנות המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

5 כלים יצירתיים להורות מונטסורית

מונטסורי זה לא רק חדר משחקים מסודר ויפה זה הרבה מעבר זאת דרך חיים כשהילד שלך יכול להיות עצמאי גם מחוץ לבית להתנהל בסופר, לדבר עם המורה ולנהל משא ומתן עם חבר כשלך יש את הכלים המונטסורים את יכולה להיות הורה שמבין את צרכי הילד ופועל כדי להתאים לו את הסביבה הפיזית בבית וגם הסביבה ההורית. הורה שיודע מה יכול לעזור לילד להיות עצמאי, בעל ביטחון עצמי ויכולות בחירה מפותחות. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

"הוא לא אוכל לי כלום"

ההרצאה תעסוק בנקודות הזמן השכיחות ובסיבות הרווחות להתפתחות של בררנות אכילה. כיצד כדאי לנהוג עם הקטנטנים החל משלב הטעימות ומה כדאי לעשות אחרת כדי להפחית בררנות ולהגדיל את מגוון האכילה. בואו לקבל כלים ולשאול שאלות. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

זוגיות בהורות

כשנולדים ילדים נולדים גם 2 הורים אשר לעיתים מתבלבלים ואת הזוג שהם היו שוכחים. מזמינה אתכם להרצאה בה תלמדו איך להיות זוג .... וגם הורים. נדבר על חזון וערכים על החוזה הזוגי, תודעה זוגית ואיך להיות צוות עם מטרות דומות ולא מנוגדות. בואו לקבל כלים. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

יצירת סביבה מעודדת התפתחות

יצירת סביבה מעודדת התפתחות. לסביבה יש השפעה כל כך חשובה על ההתפתחות התינוק בשנה הראשונה וזה תלוי בכם! בואו לרכוש ידע וכלים איך ליצור סביבה מעודדת התפתחות בכל התחומים : המוטורי, השכלי הרגשי והחברתי המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

שאיבה חיובית - שאיבה בהנקה

שאיבת חלב אם הוא עולם במלואו, בואי להכיר אותו ולקבל את כל הכלים כדי לשאוב בדרך נעימה ויעילה. במפגש נדבר על: מתי כדאי לך לשאוב משאבות חלב שונות איך לשלב הנקה ושאיבה המון טיפים לשאיבה יעילה המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

תהליך פרידה מחיתולים - הימים הראשונים

איך נכון לנהל את הימים האלה? למה לצפות? איך כדי להגיב? מה לעשות כשהילד מתנגד? ועוד.. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

תחנות, ציוני דרך והתפתחויות במהלך תקופת ההנקה

סימנים בשינויים ובאפיונים שמתרחשים בהנקה בשלבים שונים. למשל: 6 שבועות הגיל שבו היציאות כבר פחות אינדיקציה להתנהלות ההנקה. 3 חודשים הגיל שבו חלה קפיצת גדילה קוגניטיבית, יש המון הסחות דעת וכל זה משפיע על התנהלות ההנקה. 4 חודשים התמתנות בעלייה במשקל. 4-6 חודשים חזרה לעבודה וכניסה למסגרת והכנסת שאיבות. 6 חודשים התחלת מוצקים לצד הנקה. והיבטים נוספים בדרך כמו השפעת חזרה לשימוש באמצעי מניעה על הנקה. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

פעילות להוצאת אנרגיה והרפיה לשינה טובה יותר

מפגש של שעה בו נעשה פעילות מוטורית המתאימה לקטנטנים בכל הגילאים ולאחריה תרגילי הרפיה של הגוף כהכנה לשינה טובה ואיכותית המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

הרדמות עצמאית ב4 שלבים

הרדמות עצמאית זה תהליך. אבל את התהליך צריך להתחיל מנקודה מסויימת. בואי לשמוע איך תוכלי להתחיל לעשות את השינוי בעצמך המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

הכנה להנקה

כל הדברים שחשוב לדעת לפני שיולדים, טיפים, ידע, בעיות אפשריות ופיתרון המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

שיוויון הזדמנויות בעבודה

נדבר על: איסור אפליה מטעמי מין, איסור אפלייה מחמת הריון, לידה והורות , שוויון בשכר המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

בריא מהביס הראשון

סדנה של מאיה נוסבאום- Food nanny, תזונאית ילדים על שלב המעבר למוצקים, מזווית קצת אחרת. כשכולם מדברים על בטטה, קישוא ובננה אני רוצה לקחת אתכן קצת יותר עמוק פנימה כדי להבין את מערכות היחסים שנבנות בשלב החשיפה למוצקים. בסדנה נדבר גם על המה- מה מגישים ומתי? ובעיקר נדבר על האיך- איך לעשות את החשיפה למוצקים בצורה שתיחרט כחוויה חיובית ובריאה אצל שני הצדדים- גם אצל הילד וגם אצל ההורה. הסדנה מיועדת להורים לילדים בגילאי 4-10 חודשים. ובתכל'ס את חלק מהעקרונות, גם הורים לילדים גדולים יותר יכולים לקחת וליישם ביום יום. מחכה לראות אתכם המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

אני וגופי

אחרי 9 חודשי הריון את סוף סוף אמא! אבל מה קורה לגוף שלך עכשיו? הרצאה על שינויים וקבלת הגוף החדש שלי המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

הרפייה והתפתחות

בסדנה נדבר על מהי הרפיה, איך היא מסייעת לשינה איכותית ומה התרומה שלה לשלבי ההתפתחות המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

פרידה מחיתולים -איך מתחילים?

#האם יש כזה דבר בשלות של ילד? מה הסימנים? #מה השלבים הראשונים #למה לצפות בימים הראשונים #איך מגיבים לפספוסים והצלחות #מתי צריכה להידלק נורה אדומה? המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

אימהות ורגשות אשם

לפעמים נדמה לנו שביחד עם התינוק יצאנו מבית היולדות עם שק כזה מכביד של רגשות אשם. את מרגישה שאאת רצה מסביב לשעון, מתאמצת, מג'נג'לת, מוותרת… ועדיין בסוף היום, את נשארת בתחושה ש.. "את לא מספיק", "את לא בסדר", שעוד יום עבר ולא עמדת במה שרצית ותכננת. מרגיש לך שאת מאכזבת את כולם ושאת רחוקה מידי מאיך שדמיינת שהחיים שלך יראו לצד האימהות… זה לא חייב להיות ככה. במפגש הקרוב שלנו אנחנו הולכות לדבר על השק הזה, איך אפשר לשחרר אותו, איך אפשר ללכת אחרי מה שנכון לך מבלי להרגיש אשמה. מפגש פרקטי עם כלים שתוכלי ליישם ביומיום שלך עם ולצד האימהות. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

הנקה

על כמויות חלב, שינה, שאיבות ועוד סוגיות שמעסיקות מניקות טריות וקצת יותר ותיקות. מתאים בעיקר ל 0-12 חודשים. אם את חשה שזה מתאים גם לך - מוזמנת להצטרף המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

לא צריך לשמור בבטן

בואו נעשה סדר בנושאי ריפלוקס, קוליק וגזים, ומה שמעסיק הורים טריים על מערכת העיכול וההזנה של התינוק. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

הצטרפות אח חדש למשפחה

אח קטן נולד והמשפחה מתרחבת? איך מתמודדים עם השינויים שעוברים על ההורים והאחים הגדולים המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

בואי נבין את הבכי

התינוק שלך בוכה ואת חסרת אונים מול הבכי? את כל כך רוצה לעזור לו ולא תמיד יודעת איך? בואי נבין יותר את הבכי - למה תינוקות בוכים? כמה זמן זה נורמלי שתינוקות בוכים? איך אפשר להקל על הבכי בחודשים הראשונים? ההרצאה מיועדת לאמהות לקטנטנים עד גיל חצי שנה - בואו ! מבטיחה שיהיה מעניין ומלמד! המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

10 הפעולות היומיומיות שיווסתו את התינוק שלך

הצטרפו אלי למסע למידה מרתק על התפתחות וויסות חושי לתינוקות. תקבלו המשגה פשוטה ונגישה על המערכות הקולטות את המידע מהסביבה? ומה הקשר בין חשיפה יומיומית מוטורית-חושית ותינוק רגוע? מהו החיבור בין מערכות החושים וכלל מערכות התפקודיות וכיצד הן מהוות ביחד את הפרופיל הסנסו-מוטורי של התינוק והצרכים שלו בהגיעו לעולם. והכי חשוב פרקטיות במיטבה- ריכזתי עבורכן 10 פעולות יומיומיות ופשוטות שיעטפו את היום יום של התינוק שלכן ויתנו מענה לצרכים שלו בצורה נגישה ויצירתית. נדייק ביחד את הצורך של התינוק שלכן וניתן מקום רחב ומשמעותי לאינטואיציה ההורית שלכן. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

הרדמות עצמאית זו לא מילה גסה

כיצד לעזור לבייבי שלך להרדם במיטה עם מענה מלא לבכי ולכל צרכיו התינוק שלך ישן רק חצי שעה כל פעם? היא תלויה רק בך להרדמה? את לא יודעת מתי זה הגיל הנכון ללמד אותו להרדם לבד? בואי ללמוד כיצד לעזור לתינוק שלך להרדם במיטה עם מענה מלא לבכי ומענה מלא לכל הצרכים שלו המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

חזרה לשגרה ולעבודה

בסדנה נדבר על איך מתכוננים לחזרה לשגרה ולעבודה ושומרים על ההנקה. תאום ציפיות בבית ובעבודה. שאיבה נכונה וניהול סדר יום. איזה שינויים צפויים בהתנהגות התינוק ועוד. הסדנה מיועדת לאמהות מניקות לקראת חזרה לשגרה והעבודה אשר רוצות להמשיך להניק ולהעניק חלב אם. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

"שרק תהיה לי בריא"

סדנה של מאיה נוסבאום- Food nanny, תזונאית ילדים על שלב המעבר למוצקים, מזווית קצת אחרת. כשכולם מדברים על בטטה, קישוא ובננה אני רוצה לקחת אתכן קצת יותר עמוק פנימה כדי להבין את מערכות היחסים שנבנות בשלב החשיפה למוצקים. בסדנה נדבר גם על המה- מה מגישים ומתי? ובעיקר נדבר על האיך- איך לעשות את החשיפה למוצקים בצורה שתיחרט כחוויה חיובית ובריאה אצל שני הצדדים- גם אצל הילד וגם אצל ההורה. הסדנה מיועדת להורים לילדים בגילאי 3.5 חודשים עד שנה, ובתכל'ס גם הורים לילדים בגילאים גדולים יותר יכולים לקחת את העקרונות וליישם אותם. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מערכת העיכול אצל תינוקות בראי הרפואה הסינית

גזים - מה עושים?? עצירות!! טיפים טבעיים לטיפול. כל הטיפולים והתרופות להקלה על תינוקות המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

פיתוח הרגלי שינה לתינוק מלידה

שינה חשובה להתפתחות בדיוק כמו שההתפתחות חשובה לשינה. בהרצאה תקבלו טיפים פרקטיים ליצירת הרגלי שינה נכונים וכלים שילמדו אתכם איך להימנע מטעויות נפוצות ולאפשר גם לתינוק שלך ללמוד לישון. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

חופשת לידה והתפטרות לצורך גידול הילד​

סדנה חשובה חשובה! הזכויות שלך כאם בשני נושאים:  חופשת הלידה - אורך החופשה, מתי אפשר להאריך, כמה למה, איך, מה הזכויות שנשמרות בזמן הזה וכו'. התפטרות לצורך גידול הילד - מה התנאים, מה הזכאות לפיצויים, איפה נכנס סעיף 14. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

להעניק לעצמך ביטחון מהרגע הראשון

תמיד ידעת איזו אמא תהיי .... ועכשיו את כבר מבולבלת. בהרצאה תדברו על איך מייצרים סביבה תומכת ונכונה, איך משתיקים קולות, ומאפשרים לך, אימא להרגיש את האימהות הנטועה בך. תקבלי כלים איך לזהות את האינסטינקט האימהי ולמנוע חילוקי דעות עם הסביבה התומכת. איך לדעת לבחור נכון בין כל המידע המונגש ולמצוא את האמת שלך. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

איך לעזור לילדים שלנו להתמודד עם תסכולים?

איך להמנע מהתפרצויות זעם כשהם שומעים את המילה - לא?! שלוש דרכים פשוטות ופרקטיות בלייב עם מדריכת ההורים יפעת מצנר חירותי, מתאים להורים לגילאי 3-7

הבכי שלפני השינה (שני לייבים, אתגר אחד) - סדנה מס' 1

את מרגישה שיש הרבה בכי בכל הרדמה?
את מרגישה שגם את וגם הוא זקןקים ליותר שעות שינה?

אנחנו מאמינות שאפשר להתפתח נכון, שאפשר לישון טוב
עם מתן מענה מלא ומותאם לבכי
אנחנו יודעות שיש קשר ישיר בין השינה להתפתחות
ואנחנו מזמינות אותך להצטרף אלינו לאתגר כיצד לעזור לילד להרפות ולישון.

בשני לייבים נדבר על מיתוסים בשינה והתפתחות ומה הקשר בין השנים.
תביני איך בעזרת כלים פשוטים הבייבי שלך יכול להירדם בלי בכי.
מוכנה לאתגר?

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה! 

הבכי שלפני השינה (שני לייבים, אתגר אחד) - סדנה מס' 2

את מרגישה שיש הרבה בכי בכל הרדמה?
את מרגישה שגם את וגם הוא זקןקים ליותר שעות שינה?

אנחנו מאמינות שאפשר להתפתח נכון, שאפשר לישון טוב
עם מתן מענה מלא ומותאם לבכי
אנחנו יודעות שיש קשר ישיר בין השינה להתפתחות
ואנחנו מזמינות אותך להצטרף אלינו לאתגר כיצד לעזור לילד להרפות ולישון.

בשני לייבים נדבר על מיתוסים בשינה והתפתחות ומה הקשר בין השנים.
תביני איך בעזרת כלים פשוטים הבייבי שלך יכול להירדם בלי בכי.
מוכנה לאתגר?

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה! 

 

איך להקנות הרגלי שינה נכונים כבר מהלידה?

הרגלי שינה כבר מההתחלה, מיתוס או מציאות?
הצטרפי להרצאה של יועצת שינה ומדריכת התפתחות כדי לגלות איך אפשר לקנות הרגלי שינה נכונים כבר מההתחלה,
איך אפשר להרדים תינוק גם בידיים, גם בהנקה וגם על הכדור מבלי שזה יהפוך לתלות.
הרצאה ייחודית שמעניקה כלים פרקטיים, טכניקות הרדמה וכלים להתמודדות עם בכי.

איך עושים את זה? כל זאת ועוד בלייב שלנו

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

האימהות כהזדמנות להתפתחות - לייב מיוחד על הגשמה עצמית

מה היא הזדמנות בשבילך?

האם הזדמנות היא משהו שאנחנו מייצרות או היא מגיעה אלינו?

ומה הקשר בכלל בין אימהות להזדמנות?

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

שומרים על הזוגיות
גם כשנולדים ילדים

הרצאה עם היועצת הזוגית של השבט יונית ספיר

איך שומרים על תקשורת זוגית בריאה כשיש ילדים בבית?

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מה עושים כשהפעוט מנסה לקבוע מה עושים!!

לייב להורים לפעוטות בגילאי שנה עד שלוש

גיל שנתיים הוא גיל ההתבגרות הראשון, התינוק המתוק והחייכן הופך לדובון "לא-לא" ומפתח התנהגויות חדשות: לא מוכן להיכנס לאמבטיה, לא רוצה להתלבש, לא רוצה לצחצח שיניים וכל דבר רוצה לעשות לבד!

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!