כל שבוע סדנא מקצועית בזום עם הנבחרת שלנו

מנויות שבט אמהות מקבלות גישה חופשית לכל הסדנאות השבועיות של שבט אמהות. 

לרכישת מנוי לחצי כאן 

אבל אם את לא מנויה ומעניין אותך להכנס להרצאה ספציפית – מוזמנת להצטרף אלינו בעלות סמלית 🙂

פספסת את ההרצאה? לא נורא. רכשי אותה ונשלח לך את ההקלטה שלה מיד 🙂

 

פרידה מחיתולים -איך מתחילים?

#האם יש כזה דבר בשלות של ילד? מה הסימנים? #מה השלבים הראשונים #למה לצפות בימים הראשונים #איך מגיבים לפספוסים והצלחות #מתי צריכה להידלק נורה אדומה? יום ג', 15.6, 21:00

אימהות ורגשות אשם

לפעמים נדמה לנו שביחד עם התינוק יצאנו מבית היולדות עם שק כזה מכביד של רגשות אשם. את מרגישה שאאת רצה מסביב לשעון, מתאמצת, מג'נג'לת, מוותרת… ועדיין בסוף היום, את נשארת בתחושה ש.. "את לא מספיק", "את לא בסדר", שעוד יום עבר ולא עמדת במה שרצית ותכננת. מרגיש לך שאת מאכזבת את כולם ושאת רחוקה מידי מאיך שדמיינת שהחיים שלך יראו לצד האימהות… זה לא חייב להיות ככה. במפגש הקרוב שלנו אנחנו הולכות לדבר על השק הזה, איך אפשר לשחרר אותו, איך אפשר ללכת אחרי מה שנכון לך מבלי להרגיש אשמה. מפגש פרקטי עם כלים שתוכלי ליישם ביומיום שלך עם ולצד האימהות. יום ג', 8.6, 21:00

תקשורת בין הורים לילדים

אתם מעבירים אחר הצהריים רגוע ונעים בגן המשחקים כשאת מחליטה ללכת הילד מסרב בורח, בוכה, צועק, נשכב על הרצפה ואת? חסרת אונים! מי מאיתנו לא מכירה את הסיטואציה הזו, עליה ועל עוד רבות אחרות נדבר בסדנה: איך לדבר עם ילדים. אני מזמינה אותך למפגש שיעסוק בתקשורת עם ילדים – איך לדבר בשפת הילדים? – מהו שיח רגשות, כיצד הוא מסייע בהפחתת טנטרומים ואיך להכניס אותו אלינו הביתה הלכה למעשה? – איך לגייס לשיתוף פעולה? – ומה לעשות כשהילדים לא משתפים פעולה? במפגש תקבלי כלים ליצירת שיח פתוח ומקרב עם הילדים, בזמנים רגועים ובזמני משבר. יום ג', 1.6, 21:00

הנקה

על כמויות חלב, שינה, שאיבות ועוד סוגיות שמעסיקות מניקות טריות וקצת יותר ותיקות. מתאים בעיקר ל 0-12 חודשים. אם את חשה שזה מתאים גם לך - מוזמנת להצטרף יום ג', 26.5, 21:00

זוגיות בהורות

כשנולדים ילדים נולדים גם 2 הורים אשר לעיתים מתבלבלים ואת הזוג שהם היו שוכחים. מזמינה אתכם להרצאה בה תלמדו איך להיות זוג .... וגם הורים. נדבר על חזון וערכים על החוזה הזוגי, תודעה זוגית ואיך להיות צוות עם מטרות דומות ולא מנוגדות. בואו לקבל כלים ולשאול שאלות. יום ג', 25.5, 20:30

לא צריך לשמור בבטן

בואו נעשה סדר בנושאי ריפלוקס, קוליק וגזים, ומה שמעסיק הורים טריים על מערכת העיכול וההזנה של התינוק. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

הצטרפות אח חדש למשפחה

אח קטן נולד והמשפחה מתרחבת? איך מתמודדים עם השינויים שעוברים על ההורים והאחים הגדולים המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

10 הפעולות היומיומיות שיווסתו את התינוק שלך

התינוק שלך בוכה ואת חסרת אונים מול הבכי? את כל כך רוצה לעזור לו ולא תמיד יודעת איך? בואי נבין יותר את הבכי - למה תינוקות בוכים? כמה זמן זה נורמלי שתינוקות בוכים? איך אפשר להקל על הבכי בחודשים הראשונים? ההרצאה מיועדת לאמהות לקטנטנים עד גיל חצי שנה - בואו ! מבטיחה שיהיה מעניין ומלמד! המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

10 הפעולות היומיומיות שיווסתו את התינוק שלך

הצטרפו אלי למסע למידה מרתק על התפתחות וויסות חושי לתינוקות. תקבלו המשגה פשוטה ונגישה על המערכות הקולטות את המידע מהסביבה? ומה הקשר בין חשיפה יומיומית מוטורית-חושית ותינוק רגוע? מהו החיבור בין מערכות החושים וכלל מערכות התפקודיות וכיצד הן מהוות ביחד את הפרופיל הסנסו-מוטורי של התינוק והצרכים שלו בהגיעו לעולם. והכי חשוב פרקטיות במיטבה- ריכזתי עבורכן 10 פעולות יומיומיות ופשוטות שיעטפו את היום יום של התינוק שלכן ויתנו מענה לצרכים שלו בצורה נגישה ויצירתית. נדייק ביחד את הצורך של התינוק שלכן וניתן מקום רחב ומשמעותי לאינטואיציה ההורית שלכן. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

הרדמות עצמאית זו לא מילה גסה

כיצד לעזור לבייבי שלך להרדם במיטה עם מענה מלא לבכי ולכל צרכיו התינוק שלך ישן רק חצי שעה כל פעם? היא תלויה רק בך להרדמה? את לא יודעת מתי זה הגיל הנכון ללמד אותו להרדם לבד? בואי ללמוד כיצד לעזור לתינוק שלך להרדם במיטה עם מענה מלא לבכי ומענה מלא לכל הצרכים שלו המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

חזרה לשגרה ולעבודה

בסדנה נדבר על איך מתכוננים לחזרה לשגרה ולעבודה ושומרים על ההנקה. תאום ציפיות בבית ובעבודה. שאיבה נכונה וניהול סדר יום. איזה שינויים צפויים בהתנהגות התינוק ועוד. הסדנה מיועדת לאמהות מניקות לקראת חזרה לשגרה והעבודה אשר רוצות להמשיך להניק ולהעניק חלב אם. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

"שרק תהיה לי בריא"

סדנה של מאיה נוסבאום- Food nanny, תזונאית ילדים על שלב המעבר למוצקים, מזווית קצת אחרת. כשכולם מדברים על בטטה, קישוא ובננה אני רוצה לקחת אתכן קצת יותר עמוק פנימה כדי להבין את מערכות היחסים שנבנות בשלב החשיפה למוצקים. בסדנה נדבר גם על המה- מה מגישים ומתי? ובעיקר נדבר על האיך- איך לעשות את החשיפה למוצקים בצורה שתיחרט כחוויה חיובית ובריאה אצל שני הצדדים- גם אצל הילד וגם אצל ההורה. הסדנה מיועדת להורים לילדים בגילאי 3.5 חודשים עד שנה, ובתכל'ס גם הורים לילדים בגילאים גדולים יותר יכולים לקחת את העקרונות וליישם אותם. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מערכת העיכול אצל תינוקות בראי הרפואה הסינית

גזים - מה עושים?? עצירות!! טיפים טבעיים לטיפול. כל הטיפולים והתרופות להקלה על תינוקות המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

פיתוח הרגלי שינה לתינוק מלידה

שינה חשובה להתפתחות בדיוק כמו שההתפתחות חשובה לשינה. בהרצאה תקבלו טיפים פרקטיים ליצירת הרגלי שינה נכונים וכלים שילמדו אתכם איך להימנע מטעויות נפוצות ולאפשר גם לתינוק שלך ללמוד לישון. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

חופשת לידה והתפטרות לצורך גידול הילד​

סדנה חשובה חשובה! הזכויות שלך כאם בשני נושאים:  חופשת הלידה - אורך החופשה, מתי אפשר להאריך, כמה למה, איך, מה הזכויות שנשמרות בזמן הזה וכו'. התפטרות לצורך גידול הילד - מה התנאים, מה הזכאות לפיצויים, איפה נכנס סעיף 14. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

להעניק לעצמך ביטחון מהרגע הראשון

תמיד ידעת איזו אמא תהיי .... ועכשיו את כבר מבולבלת. בהרצאה תדברו על איך מייצרים סביבה תומכת ונכונה, איך משתיקים קולות, ומאפשרים לך, אימא להרגיש את האימהות הנטועה בך. תקבלי כלים איך לזהות את האינסטינקט האימהי ולמנוע חילוקי דעות עם הסביבה התומכת. איך לדעת לבחור נכון בין כל המידע המונגש ולמצוא את האמת שלך. המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

איך לעזור לילדים שלנו להתמודד עם תסכולים?

איך להמנע מהתפרצויות זעם כשהם שומעים את המילה - לא?! שלוש דרכים פשוטות ופרקטיות בלייב עם מדריכת ההורים יפעת מצנר חירותי, מתאים להורים לגילאי 3-7

הבכי שלפני השינה (שני לייבים, אתגר אחד) - סדנה מס' 1

את מרגישה שיש הרבה בכי בכל הרדמה?
את מרגישה שגם את וגם הוא זקןקים ליותר שעות שינה?

אנחנו מאמינות שאפשר להתפתח נכון, שאפשר לישון טוב
עם מתן מענה מלא ומותאם לבכי
אנחנו יודעות שיש קשר ישיר בין השינה להתפתחות
ואנחנו מזמינות אותך להצטרף אלינו לאתגר כיצד לעזור לילד להרפות ולישון.

בשני לייבים נדבר על מיתוסים בשינה והתפתחות ומה הקשר בין השנים.
תביני איך בעזרת כלים פשוטים הבייבי שלך יכול להירדם בלי בכי.
מוכנה לאתגר?

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה! 

הבכי שלפני השינה (שני לייבים, אתגר אחד) - סדנה מס' 2

את מרגישה שיש הרבה בכי בכל הרדמה?
את מרגישה שגם את וגם הוא זקןקים ליותר שעות שינה?

אנחנו מאמינות שאפשר להתפתח נכון, שאפשר לישון טוב
עם מתן מענה מלא ומותאם לבכי
אנחנו יודעות שיש קשר ישיר בין השינה להתפתחות
ואנחנו מזמינות אותך להצטרף אלינו לאתגר כיצד לעזור לילד להרפות ולישון.

בשני לייבים נדבר על מיתוסים בשינה והתפתחות ומה הקשר בין השנים.
תביני איך בעזרת כלים פשוטים הבייבי שלך יכול להירדם בלי בכי.
מוכנה לאתגר?

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה! 

 

איך להקנות הרגלי שינה נכונים כבר מהלידה?

הרגלי שינה כבר מההתחלה, מיתוס או מציאות?
הצטרפי להרצאה של יועצת שינה ומדריכת התפתחות כדי לגלות איך אפשר לקנות הרגלי שינה נכונים כבר מההתחלה,
איך אפשר להרדים תינוק גם בידיים, גם בהנקה וגם על הכדור מבלי שזה יהפוך לתלות.
הרצאה ייחודית שמעניקה כלים פרקטיים, טכניקות הרדמה וכלים להתמודדות עם בכי.

איך עושים את זה? כל זאת ועוד בלייב שלנו

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

האימהות כהזדמנות להתפתחות - לייב מיוחד על הגשמה עצמית

מה היא הזדמנות בשבילך?

האם הזדמנות היא משהו שאנחנו מייצרות או היא מגיעה אלינו?

ומה הקשר בכלל בין אימהות להזדמנות?

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

שומרים על הזוגיות
גם כשנולדים ילדים

הרצאה עם היועצת הזוגית של השבט יונית ספיר

איך שומרים על תקשורת זוגית בריאה כשיש ילדים בבית?

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מה עושים כשהפעוט מנסה לקבוע מה עושים!!

לייב להורים לפעוטות בגילאי שנה עד שלוש

גיל שנתיים הוא גיל ההתבגרות הראשון, התינוק המתוק והחייכן הופך לדובון "לא-לא" ומפתח התנהגויות חדשות: לא מוכן להיכנס לאמבטיה, לא רוצה להתלבש, לא רוצה לצחצח שיניים וכל דבר רוצה לעשות לבד!

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!

מגש המשחקים - ללמוד לאכול נכון הרבה לפני הביס הראשון!

הרצאה מרתקת של איריס שביט, תזונאית התינוקות של השבט, על איך מייצרים לתינוק סביבת אכילה מקדמת, איך עוזרים לו להתקדם באכילה ולבסס תזונה טובה, בריאה ומגוונת כבר מההתחלה.

בהרצאה תקבלו כלים פרקטיים איך למנוע מראש בעיות של סרבנות אכילה, בררנות אכילה וקושי במעבר בין מרקמים או ביסוס ארוחות.

המפגש הזה כבר היה אבל אל דאגה, ניתן לרכוש הקלטה!